Věděli jste, že v Evropě se každoročně prodá 350 milionů tonerů a se 70% z nich je nezodpovědně naloženo, tedy že téměř 250 miliónů tonerů je každý rok vyhozeno na skládku nebo spáleno?

#ZodpovědnéTonery je naše odpověď na tuto obludnou situaci.

#ZodpovědnéTonery je řešení zodpovědné k životnímu prostředí, které Vám zajistí dodávky kvalitních renovovaných tonerů EU původu, zpětný odběr prázdných tonerů a hlavně - jejich převratné renovování, které negeneruje žádný odpad: Nepoškozené kazety jsou bezodpadově renovovány, ostatní jsou kompletně rozebrány, roztříděny na druhotné suroviny a použity pro výrobu rozličných nových výrobků. Např. šrouby, okna, potrubí, hadice, atd.
A to neméně důležité: Pro uživatele tiskáren zdarma a bez zcela starostí.

Chcte-li zůstat zodpovědní k přírodě i při používání Vašich tiskáren, jste na správné adrese, velmi rádi Vám v tomto pomůžeme!

Prodejem toneru naše mise teprve začíná

Nabídkou tonerů Vás dnes spamuje kdejaký Jenda, s cenou napovídající práci za rýži a loterijní kvalitu, ale Nerudovskou otázkou "Kam s ním?" nad prázdným tonerem už řešit neumí.
Takže? Tonery končí na skládce... :-(
Toner s cestovním deníkem hodný Marca Pola.

Vydali jsme se jinou cestou.
Cestou, která věřím, že osloví nejen naše stávající zákazníky, ale také zákazníky nové, kteří chápou, že na výše popsané, dnes běžné praxi, je něco sakra špatně.

Zůstaňte s námi zodpovědní k přírodě i při výměně tonerů. Nebude to žádná práce navíc.

S naší novou službou #ZodpovědnéTonery Vám nejen dodáme kvalitní renovované tonery evropského původu s doživotní zárukou, ale postaráme se Vám také o čisté svědomí a dobrý pocit díky bezplatnému odběru prázdných kazet s následným bez-odpadovým zpracováním.
Tedy nejen renovace tonerů, ale nově i unikátní bez-odpadové zpracování dále již nepoužitelných kazet a jejich pečlivé roztřídění na dílčí druhotné suroviny k dalšímu znovu-použití, plně v souladu s principy cirkulární ekonomiky. Zpracování zcela plnící předpoklady pro užití společnostmi v rámci CSR.
ANO, je tam “bez-od-pa-do-vé-ho”, to opravdu není překlep.

Program rozvedu v dohledné době o detailnější popis, zatím uvedu klíčové body naší služby :

 • Založeno na programu Armor OWA
 • Renovované tonery evropského původu
 • Francouzská kvalita prověřená 100letou historií
 • Doživotní záruka na tonery
 • Převzetí záruky za nové tiskárny
 • Tonery OWA ARMOR neporušují patentové právo
 • Zajištěný bezplatný odběr prázdných tonerů
 • BEZ-odpadové zpracování
 • Materiálový report vrácených tonerů pro Vaše CSR (link na vzor)
 • Zcela v souladu s principy cirkulární ekonomiky
 • Tonery OWA ARMOR vám umožňují splnit požadavky společenské odpovědnosti firem (CSR) v oblasti ochrany životního prostředí.

A Co dál ? Už jen vybrat Váš toner z našeho katalogu zde ››

(nebo začněte rovnou klepat do klávesnice, třeba číslo tiskárny nebo toneru, naše vyhledávání si s tím už poradí ...)

Martin
snowboarder, kiteboarder, vývojář a jednatel Náplně.com (duší přesně v tomto pořadí, v životě ale nyní zcela obráceně ...)
Vánoce 2017

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace