Náplně.COM nebo Naplne.CZ? Trochu zmatek, že? Zkusíme to vysvětlit ...

Společnost Toner1 s.r.o, provozující nyní e-shop www.naplne.cz, se v minulosti podílela na chodu e-shopu Náplně.com a na této doméně působila.
Pro narůstající nespokojenost majitele domény a autora e-shopu Náplně.com s přístupem společnosti Toner1 s.r.o. ke kvalitě produktů, k závazkům vůči zákazníkům, dodavatelům i zaměstnancům byla spolupráce v roce 2017 ukončena.
Došlo tím také k částečnému rozdělení původního týmu.
Důležité je, že lidé, které léta znáte a vždy Vám ochotně zvednou telefon, pomůžou s výběrem nebo expresně vyřeší reklamaci, zůstali v našem zůženém týmu Náplně.com, viz. kontakty. Ano, tady jste správně ;-)

Obrací se na nás stále více a více zákazníků naštvaných a často i oklamaných společností Toner1 s.r.o., kteří po objednávce, a často i úhradě předem, v e-shopu Naplne.CZ marně čekají na své zboží, Ti méně štastní i na vrácení svých peněz.

Z důvodu podobnosti a zaměnitelnosti adres jsme tímto přímo poškozováni a jsme nuceni reagovat. Dovolte zde situaci dvou e-shopů na téměř stejných doménách vysvětlit a nabídnout fakta, která Vám pomohou nešlápnout vedle při výběru Vašeho dodavatele a mohou pomoci předejít zklamání nebo i finanční ztrátě.

Rozcházíme se zásadně v několika směrech. Nejen v kvalitě poskytovaných služeb, viz.níže.
E-shop Náplně.com je výrazně enviromentálně orientovaný. Naší hlavní snahou je nalézt pravidelné odběratele pro #ZodpovědnéTonery, zatím jediné zero waste tonery v ČR. Tyto tonery mají po spotřebování zajistěný bezplatný svoz k další renovaci.
Pro originální tonery a cartridge, které pochopitelně také nadodáváme, neustále optimalizujeme logistické procesy pro nejmenší možný dopad na životní prostředí.

Nejspolehlivější představu o kvalitě a přístupu e-shopu k zákazníkům si lze udělat pomocí nezávislé služby. V ČR je v tomto nejlepší hodnocení ze služby Ověřeno zákazníky serveru Heureka.cz.

Udělali jsme snímky, pro pohodlné porovnání, které jasně demonstrují, jak chápeme závazky vůči zákazníkům v našem e-shopu Náplně.com, a jak se k závazkům vůči zákazníkům přistupuje ve společnosti Toner1 s.r.o. provozující nyní e-shop Naplne.CZ.

Jak je takový zarážející rozdíl možný?
Jistě tím, že naše tváře v kontaktech znáte již mnoho let. Pomáhali jsme Vám ochotně na této doméně Náplně.COM již během ukončené spolupráce s Toner1 s.r.o. a jsme i nadále součástí zůženého týmu e-shopu Náplně.com, nyní provozovaným společností Náplně.com s.r.o.

Nadpisy jednotlivých snímků se lze prokliknout na aktuální recence na Heureka.cz.

Jak se mám rozhodnout, na koho se obrátit a který e-shop je spolehlivý?

Rozklikněte si několik recenzí e-shopu naplne.CZ na Heureka.cz.
Zjistěte si jak vypadají stížnosti na serveru VašeStížnosti.cz na společnost Toner1 s.r.o., které společnost bohužel ignoruje a neřeší.
Nahlédněte do sbírky listin Toner1 s.r.o v Obchodním rejstříku, dle daňového poradce údaje z poslední založené účetní uzávěrky 2015(!) indikují insolvenční stav společnosti.

Citace recenze www.naplne.cz na Heureka.cz :

Udávaná dostupnost zboží 1–2 dny je zde nesmysl. Objednávka je u nich na stránkách označená jako nevyřízená a nezaplacená (!) i teď, kdy zboží po 11 dnech došlo. Telefony nikdo nezvedá, na e-maily nereaguje, a když už je po dlouhé době podpora na stránkách online a slíbí vám, že objednávku na vaše přání stornuje, zboží za pár hodin poté „záhadně“ odešlou. Takto špatnou zkušenost s českým e-shopem jsem ještě neměl. Lituji platby předem.

Potřebné informace jsme snad tímo předložili, prosím rozhodněte sami, koho vybrat za svého dodavatele.

Martin
majitel domény www.naplne.com a jednatel Náplně.com s.r.o.
Podzim 2018

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace